ye-logo.v1.2

Чому в Старокостянтинові перевізники не дотримуються графіків перевезень

Суспільство 6385
Війна вплинула і на дотримання графіків руху маршрутних автобусів у Старокостянтинівській громаді
Війна вплинула і на дотримання графіків руху маршрутних автобусів у Старокостянтинівській громаді. Фото: ілюстративне з сайту starkon.city

Пояснення надали в управлінні ЖКГ та інфраструктури Старокостянтинова.

У Старокостянтинові не на усіх маршрутах перевізники виконують рейси згідно затверджених графіків руху. Про це повідомили в управлінні житлово-комунального господарства та інфраструктури Старокостянтинівської міської ради. Утім, цьому мають пояснення.

«Умови воєнного стану в Україні внесли свої корективи у роботу громадського транспорту Старокостянтинівської міської територіальної громади, написали на сторінці управління в фейсбуці. - Маршрутна мережа м. Старокостянтинів нараховує 9 автобусних маршрутів, перевезення здійснюється 20 транспортними одиницями, які обслуговуються 11 приватними перевізниками. За період воєнного стану 3 маршрути загального користування призупинили повністю або частково свою роботу: №7, графік №16 «с. Кам'янка-Відгодівельний радгосп», № 3а, графік № 22, №33 «Пашківці-Сільгосптехніка-Партинці», №9, графік №29 «Ринок - вул. Бурлуцького-П'ятачок». Проблема стала не в наявності транспорту, а у відсутності водіїв, частина з яких мобілізовані».

«Просимо з розумінням відноситись до незручностей, які складаються у роботі громадського транспорту Старокостянтинівської міської територіальної громади в період воєнного стану», - додають в управлінні житлово-комунального господарства та інфраструктури Старокостянтинова.

Читайте також - Оновлені правила дорожнього руху: що змінилося

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую