ye-logo.v1.2

Ще один банно-пральний комплекс передали для бійців однієї із військових частин Хмельниччини

Суспільство 757
Запит на подібні спеціалізовані автівки дуже великий, тому майстри з області намагаються якомога більше зібрати таких автокомплексів
Запит на подібні спеціалізовані автівки дуже великий, тому майстри з області намагаються якомога більше зібрати таких автокомплексів. Фото: пресслужби Хмельницької ОВА

Автівка обладнана сучасною технікою, електрогенератором та системою підігріву води. А створити такий комплекс стало можливим завдяки тісній співпраці обласної військової адміністрації із кількома волонтерськими організаціями.

Вчора, 1 листопада, керівництво області разом із волонтерами та благодійниками відправили в одну із військових частин Хмельниччини черговий мобільний банно-пральний комплекс. Про це повідомив у своєму дописі на фейсбук-сторінці перший заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.

Як зазначено у дописі, підтримка українських воїнів в зоні бойових дій – одне із ключових завдань тилових регіонів України. Тому керівництво області разом з благодійниками та представниками бізнесу щодня працюють над цими питаннями. Запит на подібні спеціалізовані автівки дуже великий, тому майстри з області намагаються якомога більше зібрати таких комплексів. Наприклад, нещодавно Хмельниччина відправила на передову пересувний стоматологічний кабінет, а тепер на першу лінію відправиться ще й новий банно-пральний комплекс.

Цей автомобіль обладнаний сучасною технікою, електрогенератором, системою підігріву води та глибинним насосом для подачі води з будь-якої водойми. Окрім того, насос може бути задіяний для відкачування води з бліндажів та окопів. Всередині автівки - душова кімната на чотири особи, три пральні машини, шафа для сушіння натільної білизни, одягу та речі першої необхідності, серед яких рушники та засоби гігієни.

Створити такий комплекс стало можливим завдяки тісній співпраці обласної військової адміністрації із кількома волонтерськими організаціями, серед яких благодійні фонди «Авангард» та «Серце Української нації», громадська організація «Валіза Добра». Також до реалізації проєкту долучилися представники Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Створити такий комплекс стало можливим завдяки тісній співпраці обласної військової адміністрації із кількома волонтерськими організаціями Хмельниччини. Фото: пресслужби Хмельницької ОВА

«Загалом за цей час ми передали 18 спеціалізованих автомобілів. І є плани на подальшу роботу. Я хочу в чергове подякувати тим, хто продовжує допомагати і підтримує, хто фінансує та ремонтує, а також займається волонтерською діяльністю. А також подякувати нашим військовим, які продовжують боронити наші кордони та наближають Перемогу», - сказав Сергій Тюрін.

Читайте також: Операція тривала сім годин: у Хмельницькому вдруге пересадили серце

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую