ye-logo.v1.2

«Вашою карткою намагаються розрахуватися»: шахраї знову ошукали двох жителів області

Суспільство 1130
Поліція закликає: перш ніж виконувати будь-які дії, завжди перевіряти інформацію
Поліція закликає: перш ніж виконувати будь-які дії, завжди перевіряти інформацію. Фото: stock.adobe.com

Потерпілих переконали переказати кошти на «безпечний рахунок».

Двоє жителів Хмельницького району стали жертвами телефонного шахрайства. Невідомі виманили у них понад 29 тисяч гривень, повідомили у секторі комунікацій поліції Хмельницької області.

За словами правоохоронців, до потерпілих подзвонили зловмисники, які назвалися працівниками банків. Під приводом скасування несанкціонованого платежу на покупку товарів в інтернеті ошукали людей.

Першою потерпілою виявилась 60-річна хмельничанка. Під час телефонної розмови зловмисник повідомив, що нібито банк зафіксував підозрілу спробу сплатити карткою за покупки в інтернеті. Коли ж жінка відповіла, що жодних покупок не здійснювала, шахрай вмовив її переказати кошти на «безпечний рахунок». Так потерпіла втратила понад 11 000 гривень.

В аналогічну шахрайську пастку потрапила і жителька Городоччини. Аби вберегти кошти, жінка переказала на невідомий рахунок 18 000 гривень і лиш пізніше зрозуміла, що її ошукали.

За цими фактами правоохоронці здійснюють перевірку. Поліція закликає: перш ніж виконувати будь-які дії, завжди перевіряти інформацію. Якщо до вас дзвонять працівники банку, радимо покласти слухавку і самостійно перетелефонувати за офіційним номером банківської установи і уточнити ситуацію.

Читайте також: Дипфейк Залужного та дезінформаційна кампанія про продаж зброї ХАМАС: як роспропаганда атакує Україну

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую