ye-logo.v1.2

На Хмельниччині створять понад триста нових робочих місць в рамках програми «Власна справа»

Суспільство 1144
Загальна сума фінансування підприємницьких проєктів Хмельниччини склала понад 38 мільйонів гривень
Загальна сума фінансування підприємницьких проєктів Хмельниччини склала понад 38 мільйонів гривень. Фото: ілюстративне freepik.com

Державну грошову допомогу на відкриття або розширення бізнесу отримали 174 підприємці області.

Від початку цього року в межах реалізації програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» Державним центром зайнятості було ухвалено видачу мікрогрантів 174 заявникам Хмельниччини. Ці безповоротні грошові кошти надаються державою на створення або розширення власної справи.

За інформацією обласного Державного центру зайнятості, загальна сума фінансування підприємницьких проєктів Хмельниччини склала понад 38 мільйонів гривень. Окрім того, схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 343-х нових робочих місця. Основні сфери від діючих та майбутніх підприємців Хмельниччини, які отримають грошову допомогу, - це торгівля, індустрія краси та кавовий бізнес. Є бізнес-проєкти з організації виробництва одягу, продажу квітів та кормів для тварин. Деякі з отримувачів гранту мають бажання продовжити стоматологічну практику, обслуговувати та ремонтувати автомобілі, вирощувати зернові культури.

Нагадаємо, що урядовий проєкт «єРобота» пропонує грошову грантову підтримку на створення чи розвиток власної справи. В пріоритеті лишаються бізнес-проєкти переробних підприємств, розвитку власного садівництва та тепличного господарства. Проте отримати мікрогрант можна і для будь-якої сфери. Переважна більшість грантоотримувачів планують витратити кошти мікрогранту на придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу.

Для того, щоб стати учасником програми «Власна справа», необхідно:

  • скласти бізнес-план;
  • подати документи через портал Дія;
  • захистити бізнес-план;
  • отримати позитивне рішення та відкрити рахунок в банку;
  • отримати кошти та розпочати свою діяльність.

Додаткову консультацію можна отримати за номерами телефонів: (044) 244-94-27, (093) 027-05-11 та (096) 045-60-10. А також на на порталі Державного центру зайнятості.

Читайте також: «Суттєво ускладнить роботу»: у Хмельницькому проведуть громадські слухання щодо законодавчих змін про волонтерський рух

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую