ye-logo.v1.2

Погода на завтра – на Хмельниччині температура стрибатиме з «плюса» на «мінус»

Суспільство 1106
Далі знову розпочнуться сніги та похолодання
Далі знову розпочнуться сніги та похолодання. Фото: автора

Опадів та сильних вітрів не очікується.

У суботу, 25 листопада, синоптична ситуація на Хмельниччині дещо стабілізується. Перепади погоди, які були впродовж цього тижня, припиняться. Ні дощів, ні снігу у цей день не очікується. Натомість температура продовжуватиме стрибати з «плюса» на «мінус».

За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру, вдень на термометрах буде від +2 до +4 градусів, а до ночі поділка поступово падатиме. Ввечері очікується від -1 до -3 градусів. П'ятничні пориви вітру вщухнуть: у суботу будуть від 7 до 12 метрів на секунду.

Онлайн-платформа «Синоптик» прогнозує сонячну ранкову погоду. Та вже ближче до опівдня небо почне затягувати хмарами. Вони триматимуться до пізнього вечора. Максимальна температура, згідно з цим прогнозом, сягатиме +2 градусів, а мінімальний показник фіксуватиметься на рівні -3 градусів.

Як зазначає українська синоптикиня Наталка Діденко, ця субота матиме найбільш комфортний температурний режим як для осені. Далі знову розпочнуться сніги та похолодання. Найближчим часом температура стане виключно «мінусовою».

Читайте також: Погода на вихідні: вітряно та прохолодно

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую