ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на грудень – перший місяць зими буде теплим

Суспільство 3919

В окремі дні температура повітря опускатиметься до 7 градусів нижче нуля.

Останній місяць 2023 року та перший календарної зими буде відносно теплим та з опадами. За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, середня місячна температура передбачається від трьох градусів морозу до двох градусів тепла, що на 1-1,5 градуси вище за норму. А ось кількість опадів прогнозується в межах норми. Отож, яку погоду прогнозують в грудні на Хмельниччині – детальніше на сайті «Є ye.ua».

Перший день грудня буде зі снігом та легким морозцем. Прогнозують до 5 градусів морозу вночі та не нижче трьох градусів з позначкою мінус удень. На вихідні ж трохи потепліє – вночі не більше трьох градусів морозу, а вдень – один градус вище нуля та мокрий сніг.

У перший повний тиждень грудня на Хмельниччині буде майже без опадів. Сніг із дощем прогнозують 9-10 грудня, коли денна температура повітря може сягати позначку в чотири градуси вище нуля. В середньому ж, прогнозують, вночі 5 градусів морозу (в окремих районах до семи градусів), вдень – «мінус» два.

Схожою погода буде і в другий тиждень грудня. Періодично буде йти мокрий сніг, а температура повітря вночі не опускатиметься не нижче за 5 градусів морозу, а вдень – від +2 до -3.

В останні два тижні грудня трохи підморозить. Адже температура повітря буде зі знаком «мінус». Нічна коливатиметься в межах 3-4 градусів морозу, а денна – від 1 до 2 градусів нижче нуля. Майже без опадів.

А ось 31 грудня… Снігу не прогнозують, а денна температура повітря може сягнути двох градусів тепла.

Нагадаємо, раніше синоптики прогнозували доволі теплий грудень та м'який січень, а також пояснили, чом зими стають теплішими.

Читайте також: У Хмельницькому нагадали про штрафи за неприбрані від снігу та льоду території

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую