ye-logo.v1.2

Залучити студентів до здачі крові: в Хмельницькому розпочав свою роботу новий освітній проєкт

Суспільство 780
Проєкт залучатиме до донорства студентську молодь
Проєкт залучатиме до донорства студентську молодь. Фото: скрін з відео МТРК "Місто"

В його рамках для студентів вишів проведуть низку освітніх лекцій про донорство, а також займуться організацією колективних походів на забір крові.

Серед студентів одного з Хмельницьких вищих навчальних закладів провели лекцію на тему донорства. В рамках проєкту «Вперше донор», який днями стартував у місті, для студентів підготували презентацію про повний забор крові, розповіли як слід підготуватися до самої процедури та розвінчали поширені міфи про донацію.

Як розповіла журналістам телеканалу «Місто» голова правління благодійного фонду «Мій донор» Анастасія Козак, під час розробки проєкту, команда провела низку досліджень у різних сферах, та дійшла висновку, що бажання бути донором у студентської молоді є, проте є також і страх перед першою донацією. Тому проєкт і буде займатися розвінчанням стереотипів про донорство, а також давати відповіді на найпоширеніші питання.

Такі лекції планують проводити і надалі в інших вищих навчальних закладах та профтехучилищах Хмельницького. Освітні лекції – перший етап в реалізації проєкту «Вперше донор», наступний крок – організація колективних походів на здачу до Хмельницького обласного центру служби крові.

Читайте також: Розкажіть про перемоги: старшокласників запрошують долучитися до всеукраїнського конкурсу «Я - журналіст!»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую