ye-logo.v1.2

На Хмельниччині батьки полеглого на війні захисника передали на потреби ЗСУ власну автівку

Суспільство 2828
Власну автівку для потреб військових передали батьки полеглого на війні захисника Владислава Хаєцького
Власну автівку для потреб військових передали батьки полеглого на війні захисника Владислава Хаєцького. Фото: з фейсбуку Другого відділу Хмельницького районного ТЦК та СП

Владислав Хаєцький загинув на Донеччині у серпні минулого року: тепер йому назавжди лишиться 21 рік.

Днями власну автівку для потреб військових передали батьки полеглого на війні захисника Владислава Хаєцького із Городоцької громади. Про це йдеться у дописі на фейсбук-сторінці Другого відділу Хмельницького районного ТЦК та СП.

«Хотіли би висловити подяку людям з великим серцем - батькам загиблого Героя Владислава Руслановича Хаєцького, які передали власний транспортний засіб на потреби ЗСУ», - зазначено у повідомленні.

Подружжя Хаєцьких вже не вперше робить добру справу в пам'ять про свого сина. У жовтні цього року батьки загиблого воїна придбали за власний кошт спортивний майданчик для школи, де навчався Владислав Хаєцький. Полеглий на російсько-українській війни городоччанин Владислав Хаєцький на захист держави став разом із батьком. 14 серпня 2022 року життя захисника обірвалося на Донеччині: хлопець потрапив під артилерійсько-мінометний обстріл. Тепер Владиславу Хаєцькому назавжди лишиться 21 рік.

У липні цього року в Городку у навчальному закладі, де навчався Владислав Хаєцький, на його честь відкрили меморіальну дошку, а також його іменем було перейменовано одну з міських вулиць.

Читайте також: Благодійники збирають кошти на «очі» для ППО Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую