ye-logo.v1.2

Погода на тиждень – якою вона буде на Хмельниччині

Суспільство 1824

Легкий морозець пануватиме протягом усіх днів.

Перший повноцінний тиждень грудня може стати зимовим в усіх його значеннях. Адже прогнозують притаманну цьому місяцю погоду – низькі температурні показники, короткочасні опади та ожеледицю. Отож, якою буде погода на Хмельниччині з 5 по 10 грудня – детальніше на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 5 грудня буде без опадів, а температура повітря становитиме 5-9 градусів нижче нуля. Вдень у вівторок також не слід очікувати на сніг. Щодо температурних показників, то прогнозують 2-4 градуси морозу.

Хмарно з проясненнями – такий прогноз на середу, 6 грудня. Опади малоймовірні. А ось температура повітря вночі коливатиметься в межах 4-6 градусів з позначкою «мінус», вдень – від 0 до 2 градусів нижче нуля.

У четвер, 7 грудня, за даними ресурсу «Метеопост», вночі невеликий сніг можливий лише на півдні Хмельниччини. На інших територіях – без опадів. Нічна температура повітря буде в межах 4 градусів морозу, вдень, в середньому, «мінус» два градуси.

8 грудня в п'ятницю вночі прогнозують 5-7 градусів морозу, вдень – від 2 до 4 градусів нижче нуля. Без істотних опадів.

Вихідні, за прогнозами синоптиків, також можуть минути майже без снігу. У суботу, 9 грудня, вночі температура повітря коливатиметься в межах 4-5 градусів з позначкою «мінус», вдень, за даними ресурсу «Accuweather», два градуси морозу.

У неділю, 10 грудня, вночі прогнозують не більше 5 градусів нижче нуля, вдень потепліє до нуля градусів. Опади малоймовірні.

Читайте також: Прогноз погоди на грудень – перший місяць зими буде теплим

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую