ye-logo.v1.2

У Хмельницькому ТЦК та СП призначили службову перевірку з приводу сварки між військовим та цивільним

Суспільство 2692
Під час спілкування з чоловіком у формі, цивільний записав розмову на власний телефон. Саме вона і потрапила у соцмережі
Під час спілкування з чоловіком у формі, цивільний записав розмову на власний телефон. Саме вона і потрапила у соцмережі. Фото: ілюстративне freepik.com

Конфліктна ситуація виникла на одній з вулиць обласного центру. Під час спілкування з чоловіком у формі, цивільний записав розмову на власний телефон. Саме вона і потрапила у соцмережі.

Хмельницький обласний територіальний центр комплектування призначив службову перевірку через опубліковане в мережі відео. На ньому зафіксована суперечка між чоловіком у військовій формі та перехожим.

Два відеофайли були опубліковані сьогодні, 4 грудня, в одному з місцевих телеграм-каналів. На них зафіксована сварка між перехожим та чоловіком у військовій формі, який зупинив цивільного для перевірки його особистих документів. Початок конфлікту на відео не зафіксований, але під час словесної перепалки між двома чоловіками стає зрозуміло, що військовий вимагає припинити знімати відео на телефон.

Проте, заховавши телефон у кишеню, чоловік продовжував записувати розмову. Записана розмова повністю не відображає суті конфлікту, тому Хмельницький обласний територіальний центр комплектування і призначив службову перевірку. Відповідний допис був опублікований на фейсбук-сторінці відомства.

«Мережею інтернет поширюється відео, щодо виникнення конфліктної ситуації між цивільним чоловіком та громадянином у військовій формі. Командування Хмельницького ОТЦК та СП здійснює заходи, щодо встановлення обставин даного випадку. Призначено службову перевірку», - зазначено у дописі від пресслужби відомства.

Читайте також: Яка ситуація на дорогах Хмельниччини: автодорожники розповіли, як долають ожеледицю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую