ye-logo.v1.2

На будівництво ще двох укриттів у навчальних закладах Хмельницької громади витратять сорок мільйонів гривень

Суспільство 1436
У Хмельницькому провели тендери на будівництво ще двох укриттів
У Хмельницькому провели тендери на будівництво ще двох укриттів. Фото: з архіву редакції

Роботи планують завершити до 1 липня 2024 року.

Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради провів два тендери на будівництво нових укриттів у навчальних закладах громади на суму понад сорок мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

За результатами торгів єдиним учасником тендеру стала ТОВ “Домобудівна компанія”.

Так, підрядник планує за 23,67 мільйона гривень побудувати нову споруду цивільного захисту для Шаровечківської ЗОШ I-III ступенів. У технічному завданні під час створення проєкту будівництва вказувалось, що укриття має бути розраховане на 150 осіб.

Будівництво захисної споруди планують завершити до 1 липня 2024 року.

Крім того, Департамент провів тендер на нове будівництво споруди цивільного захисту для Хмельницького закладу дошкільної освіти №15 "Червона шапочка". Вартість робіт має скласти 17,23 мільйона гривень.

Щодо фірми підрядника, то ТОВ “Домобудівна компанія” - один з місцевих забудовників. Раніше фірма участі у публічних закупівлях не брала. Фірма належить Олександру Фуріку, директором є Анатолій Курятник.

Раніше Управління капітального будівництва уклало угоду на ТОВ “Будінтеркомплект” на реконструкцію будівлі закладу дошкільної освіти № 23 «Вогник» для улаштування споруди цивільного захисту вартістю 37,5 мільйона гривень, а також з ТОВ “Промбуд-1” на реконструкцію будівлі школи №6 з поглибленим вивченням німецької мови для улаштування сховища вартістю 45 мільйонів гривень.

Крім того, будівництво споруди цивільного захисту для Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 буде коштувати 25,39 мільйонів гривень. Підрядник ТОВ “Діта”.

Нове будівництво споруди цивільного захисту для спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 має коштувати 38,5 мільйона гривень, а роботи буде проводити ТОВ "Інженерно-будівельна компанія "Гайвей". Крім того, для будівництва споруди цивільного захисту для дитячого садка №18 «Зірочка» угоду уклали з ТОВ “МБМ” вартістю 18,7 мільйона гривень.

Нагадаємо, що влітку Хмельницький міський голова Олександр Симчишин говорив, що 2023 року на облаштування захисних споруд в бюджеті передбачили 130 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую