ye-logo.v1.2

У Хмельницькій громаді побудують нові укриття для трьох шкіл

Суспільство 2593
Будівництво укриттів можуть завершити ще цього року
Будівництво укриттів можуть завершити ще цього року. Фото: з архіву

Нові захисні споруди з'являться у двох міських школах і одній сільській.

Вчора, 28 липня, під час сесії міської ради у Хмельницькому депутати прийняли рішення додати гроші на поточний ремонт укриттів і будівництво нових, щоб більше школярів змогли навчатися за партами. Як розповів міський голова Олександр Симчишин, цього року на облаштування захисних споруд передбачено 130 мільйонів гривень.

«Це дає можливість збільшити кількість учнів, які будуть навчатися очно, на 5 тисяч. Також ми очікуємо зараз завершення проходження державних експертиз по проєктно-кошторисних документаціях на будівництво нових укриттів в тих школах, де їх немає. Це дві міські школи і одна сільська. Плануємо в серпні почати будівництво нових укриттів. Якщо все буде добре, то цілком можливо, що в цьому році ми їх завершимо. Тоді всі навчальні заклади територіальної громади будуть мати укриття. Різної місткості, але всі 100 відсотків будуть мати».

Додамо, також депутати внесли зміни до Програм, що передбачають фінансування війська. Додатково на це виділили майже 84 мільйони гривень. Загалом за перше півріччя цього року на військо, соціальні програми, родини Героїв, підтримку поранених, полонених у міській громаді було виділено 398 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую