ye-logo.v1.2

Захисник з Хмельниччини отримав відзнаку від Залужного

Суспільство 1464
Валерію Лобову вручили відзнаку від Головнокомандувача Збройних Сил
Валерію Лобову вручили відзнаку від Головнокомандувача Збройних Сил . Фото: Хмельницький обласний ТЦК та СП

До повномасштабного вторгнення Валерій Лобов займався волонтерською допомогою для воїнів, що боронили східні кордони країни.

Головнокомандувач Збройних Сил Валерій Залужний відзначив почесним нагрудним знаком «Срібний хрест» майора Валерія Лобова, який захищав суверенітет й територіальну цілісність України на передовій. Про це повідомили у Хмельницькому обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

«Срібний хрест» нашому земляку майору Лобову Валерію Вадимовичу, який отримав важкі травми в ході виконання бойового завдання. Саме Валерій є прикладом мужності та незламності, адже навіть після важких поранень його дух не зламати», - зазначили у територіальному центрі комплектування.

Наразі захисник проходить лікування у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни. Там відбулось вручення нагороди.

Валерій Лобов наразі проходить лікування у госпіталі, через важкі травми, які він отримав в ході бойового завдання. Фото: Хмельницький обласний ТЦК та СП

До повномасштабного вторгнення Валерій Лобов був вчителем фізкультури і предмету «Захист України». Свою роботу поєднував із активною волонтерською діяльністю. Коли почалося АТО, доправляв для воїнів на передову гуманітарну допомогу. Крім того, він очолював гурт «Висота», у складі якого виступав на прифронтових територіях, аби морально допомогти воїнам та місцевим жителям. Повертаючись, чоловік викладав у клубі військово-прикладного напрямку. Валерій навчав фізичної підготовки, розбирання-складання зброї, спорядження магазину патронами, вогневої і тактичної підготовки, тактичної медицини і домедичної допомоги.

Відзнакою «Срібний хрест» нагороджують за особистий внесок у розбудову та розвиток ЗСУ. Фото: Хмельницький обласний ТЦК та СП

Варто зазначити, що «Срібним хрестом» нагороджують осіб офіцерського складу за особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій із підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Читайте також: Все для ЗСУ: як допомогти не тільки грошима, а й справами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую