ye-logo.v1.2

Погода на вихідні – з морозцем та хмарністю

Суспільство 846

Найближчими днями буде майже без опадів.

 У наступні три доби на Хмельниччині, за прогнозами синоптиків, погода буде стабільною – температурних «гойдалок» не повинно бути. А сніг, якщо й буде, то дуже рідко та в малій кількості. Отож, яку погоду прогнозують в Хмельницькій області 8-10 грудня, детальніше на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 8 грудня температура повітря коливатиметься в межах 4-6 градусів морозу, вдень – від 1 до 3 градусів нижче нуля. П'ятниця буде хмарною з проясненнями, а опадів не повинно бути.

У суботу, 9 грудня, за даними на ресурсі «Метеопост», нічна температура опуститься не нижче за 5 градусів нижче нуля, а вранці буде 2-3 градуси морозу. Із такими температурними показниками, ймовірно, мине й день. Сонце навряд чи визиратиме з-за хмар, але й опадів не прогнозують.

10 грудня вночі найпрохолодніше буде на півночі Хмельниччини, де прогнозують до 4 градусів з позначкою «мінус». На інших територіях області, за даними ресурсу «Ventusky», до 3 градусів морозу. У неділю вдень, згідно з прогнозу на сайті «Accuweather», температура повітря може коливатися в межах нуля градусів. Щодо опадів, то якщо і буде короткочасний сніг, то вже ближче до ночі й на півдні області.

Нагадаємо, цього року на Хмельниччині зафіксували одні з найвищих температурних показників, що були восени за всі роки. А ось щодо цьогорічної зими, то синоптики прогнозували доволі теплий грудень та м'який січень.

Читайте також - Все для ЗСУ: як допомогти не тільки грошима, а й справами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую