ye-logo.v1.2

Погода на тиждень – на Хмельниччині буде відлига

Суспільство 1028

Найближчими днями температура повітря, здебільшого, вночі буде «мінусовою», а вдень - «плюсовою».

Цього тижня не слід чекати на сильні морози та снігопади. Адже прогнозують відлигу. На дорогах буде ожеледиця, а опади періодично нагадуватимуть про те, що на календарі зима. Отож, яку погоду прогнозують у Хмельницькій області з 12 по 17 грудня – детальніше на сайті «Є ye.ua».

Вночі 12 грудня, за прогнозом Українського Гіднометеоцентру, в області буде невеликий мокрий сніг, а температура повітря становитиме 0-2 градуси вище нуля. У вівторок удень погода буде схожою за температурними показниками, а ось щодо опадів, то можливий не лише сніг, а й дощ.

У середу, 13 грудня, за даними ресурсу «Метеопост», вночі стопчики термометрів коливатимуться від 1 градуса тепла до 1 градуса з позначкою «мінус». День мине переважно без опадів, але вже ввечері можливий сніг та рвучкий вітер. Денна температура повітря становитиме 1-2 градуси тепла.

14 грудня в четвер прогнозують мокрий сніг та дощ. Вночі та вдень – від нуля до 2 градусів тепла.

Трохи підморозить у п'ятницю вночі. За даними ресурсу «Accuweather», на Хмельниччині буде до 4 градусів нижче нуля. Вдень 15 грудня потепліє до одного градуса вище нуля. Невеликй сніг може бути як вночі, так і вдень.

Субота, 16 грудня, має минути без опадів. Вночі, в середньому, буде 3 градуси морозу, вдень – близько нуля.
17 грудня в неділю вночі прогнозують до 3 градусів нижче нуля, а вдень – 2 градуси з позначкою «плюс». На більшій частині Хмельниччини сніжитиме, а також можливий крижаний дощ.

Читайте також - Відновити витік Південного Бугу: до програми навколишнього середовища Хмельниччини внесуть зміни

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую