ye-logo.v1.2

«Київстар» оголосив про компенсації для абонентів

Суспільство 1452
Команда скасовує наступну планову плату за тариф для своїх користувачів
Команда скасовує наступну планову плату за тариф для своїх користувачів. Фото: ілюстративне pixabay.com

У компанії заявили, що повністю відновили усі сервіси, які постраждали через хакерську атаку.

Оператор мобільного зв'язку «Київстар», який минулого тижня піддався хакерській атаці, оголосив про компенсації для абонентів. Як повідомили на офіційній сторінці компанії у фейсбуці, «Київстар» вирішив скасувати планову плату за тариф для всіх своїх користувачів, а також виділяє 100 млн гривень на потреби ЗСУ.

«Нарешті можемо повідомити, що повністю відновили усі сервіси, які постраждали через хакерську атаку. Вдячні кожному, хто продовжував підтримувати та вірити в нас. Саме тому наша команда скасовує наступну планову плату за тариф для своїх користувачів, а також виділяє 100 тисяч гривень на потреби ЗСУ», - повідомили в соцмережі.

Додають, що планова тарифна плата не буде стягуватись, зокрема, у абонентів передплати, контракту та контрактних абонентів з послугою «Домашній Інтернет» із 22.12 по 21.01; бізнес-клієнтів на послуги мобільного та фіксованого зв'язку з 1.01 по 31.01; користувачів «Домашнього Інтернету» та «Все разом» з 1.01 по 31.01.

Нагадаємо, зранку 12 грудня абонент «Київстар» залишилися без зв'язку. Згодом в компанії заявили, що це сталося внаслідок потужної хакерської атаки. Увечері 13 грудня голосовий зв'язок почав відновлюватися, а деякі сервіси запрацювали впродовж тижня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую