ye-logo.v1.2

У Хмельницькому роздадуть різдвяні продуктові набори: хто отримає

Суспільство 10648 2
У 2023 році працівники міського терцентру соцдопомоги видали вже понад 25,5 тисячі продуктових наборів
У 2023 році працівники міського терцентру соцдопомоги видали вже понад 25,5 тисячі продуктових наборів. Фото: скриншот з відео МТРК "Місто"

Цього року такі пакунки отримають тисяча чотириста людей.

Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування почав видавати пенсіонерам різдвяні продуктові набори. Цього року такі пакунки отримають тисяча чотириста людей, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

У продуктовий набір, який соцпрацівники роздають до свят, входить два кілограми макаронних виробів, ковбаса, м'ясна консерва й дві рибні. Додатково у пакунки кладуть й солодощі. Вартість такого набору – більш ніж 350 гривень.

«Частину продуктів харчування ми отримали як благодійну гуманітарну допомогу, іншу частину придбали за кошти, які вдалося зекономити від проведених тендерних закупівель», - зазначив директор Хмельницького міського терцентру соцобслуговування Дмитро Старцун.

Продуктові набори соціальні працівники вже формують третій рік поспіль. Їх можуть отримати люди, що опинилися у складних життєвих обставинах через похилий вік й інвалідність і мають дохід, який не перевищує 2-х прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.

Для того, аби отримати продуктовий набір, необхідно звернутись до Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування. При собі потрібно мати оригінал паспорта, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення, довідки про доходи (для осіб похилого віку та з інвалідністю до 65 років) та за потреби інших довідок. Варто зазначити, що соцдопомогу надають за попереднім записом.

У 2023 році працівники міського терцентру соцдопомоги видали вже понад 25,5 тисячі продуктових наборів. Крім того, продуктами харчування допомогли тисячі вимушеним переселенцям.

Читайте також: «Київстар» оголосив про компенсації для абонентів

Коментарі:

Адміністратор 27.12.2023 10:59

Доброго дня! А можете уточнити, звідки інформація, що це тільки для працівників соцзахисту? Може підкажете з ким ми можемо ми поговорити про це, щоб підтвердити її? Перепрошуємо, що так довго не відповідали.

Анюта К 22.12.2023 18:52

Брехня цей допис. Людям не дають нічого. Всі різдвяні набори тільки для працівників соціального захисту

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую