ye-logo.v1.2

Львівська фірма отримає 20 мільйонів за догляд хмельницької ділянки найдовшої траси України

Економіка 7376
За якістю освітлення на державній трасі буде доглядати львівський підрядник
За якістю освітлення на державній трасі буде доглядати львівський підрядник. Фото: km.restoration.gov.ua

Підрядник буде виконувати роботи до кінця 2024 року.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області уклала угоду з ТОВ “Раун” щодо надання послуг з експлуатаційного утримання ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине по території Хмельниччини. Вартість контракту - 20 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про ремонт, технічне обслуговування та утримання об'єктів стаціонарного зовнішнього освітлення дороги, а також світлофорів. Зокрема, мова йде про огляд та ремонт світлофорів, ліквідацію пошкоджень електромереж, роботу з системою керування освітленням. Так, заплановане встановлення понад 500 модулів дистанційного диміювання. Це пристрої, призначені для передачі команд управління яскравістю світильників в залежності від природного освітлення.

Підрядник буде виконувати роботи до кінця 2024 року.

ТОВ “Раун” зареєстроване у Львові. Засновниками фірми-підрядника є Володимир Хаврич та Мар'ян Возний.

Раніше сайт “Наші Гроші” писав, що на початку 2023 року Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області замовила ТОВ «Раун» експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення за 15 мільйонів гривень по території Хмельницької області. Йшлось про забезпечення функціонування зовнішнього освітлення та його енергомодернізація в воєнний час.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую