ye-logo.v1.2

Викладач Кам'янець-Подільського вишу став науковцем року

Суспільство 8580
Освітянин став учасником Міжнародної програми «Наукова еліта» вдруге
Освітянин став учасником Міжнародної програми «Наукова еліта» вдруге. Фото: Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Таке звання присвоїли Юрію Юрчишину, який займається освітянською діяльністю у Кам'янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

У Львові відзначили кращих українських діячів науки у рамках Міжнароджного проєкту «Наукова еліта України». Цьогоріч орден «Науковець року» отримали 50 освітян. Серед них - викладач Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Юрій Юрчишин, повідомили у виші.

«За результатами Міжнародної програми завідувача кафедри теорії і методики фізичного виховання Юрій Юрчишина визнано науковцем року та його ім'я занесено у книгу «Наукова еліта України»», - зазначили у вищій навчальній установі.

Юрій Юрчишин - завідувач кафедри, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент. Упродовж наукової діяльності він написав понад 130 робіт, серед яких навчально-методичні посібники, наукові публікації у журналах міжнародних наукометричних баз даних, патенти на винахід та деклараційні патенти України. Крім того, пан Юрій є експертом Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти.

«Приємно усвідомлювати, що українська освіта і наука змогли адаптуватись до стану війни. Це означає, що країна живе, державотворчі процеси продовжуються, сфера освіти розвивається. Саме це відрізняє нас, освічену націю, від загарбника", — зазначив Юрій Юрчишин…Сфера моїх наукових інтересів спрямована на те, щоб реалізувати концепції і виробити методики й технології залучення різних верств населення до оздоровчої рухової активності», - зауважує Юрій Юрчишин.

Варто зазначити, що освітянин став учасником Міжнародної програми «Наукова еліта» вдруге. Перший раз його номінували у 2020 році.

Читайте також: Ексректор Кам'янець-Подільського національного університету імені Огієнка отримав звання «Почесний громадянин міста»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую