ye-logo.v1.2

На щиті повернулися двоє Героїв з Хмельниччини

Суспільство 3568
Прощання у Городку з Анатолієм Лірою, 5 січня
Прощання у Городку з Анатолієм Лірою, 5 січня. Фото: Городок.city/ Віра Лапа

Живими коридорами пам'яті воїнів зустріли у Судилківській і Городоцькій громадах.

Сьогодні, 6 січня, Судилківська громада провела в останню земну дорогу воїна Олександра Кіндера. Він загинув боронячи Україну на Херсонському напрямку, повідомили у громаді.

Олександр Кіндер народився 18 вересня 1989 року у Білокриниччі. Тут минуло його дитинство і шкільні роки. Після 9-го класу вступив до Слов'янського авіаційного коледжу, що на Донеччині. Здобув освіту за спеціальністю. Працював на залізниці, у службі охорони та на автозаправці. Колеги згадують його як доброзичливу, надійну і працелюбну людину.

27 листопада 2022 року чоловіка мобілізували до лав ЗСУ. У війську був старшим оператором протитанкового відділення. 27 грудня 2023 року Олександр загинув під час виконання бойового завдання в одному з населених пунктів Херсонської області.

З воїном прийшли проститися побратими - військовослужбовці, представники духовенства, представники місцевої влади, жителі громади, друзі, однокласники і всі, хто його знав. Без батька залишилося троє діток. Героєві назавжди 34…

Олександрові Кіндеру назавжди залишиться 34... Фото: Судилківська сільська рада

Без батька залишилося троє діток. Фото: Судилківська сільська рада

Вчора, 5 січня, на Городоччині відбулося прощання з захисником Анатолієм Лірою. Його життя обірвалося під час виконання завдання на Соледарському напрямку. Герой загинув на Різдво, 25 грудня. Кілька днів вважався зниклим безвісти, пише Городок.city.

Анатолій Ліра вступив до лав ЗСУ пів року тому. Був командиром бойової машини в одній з військових частин ЗСУ. Разом із побратимами Анатолій Ліра захищав Батьківщину на сході, брав участь в боях під Бахмутом.

«Анатолія було призвано навесні. І він, як справжній чоловік та патріот, не шукав шляхів ухилитися від свого обов'язку. Бувши у відпустці, він розповідав, що розуміє, як важливо йому повернутися до побратимів. Він був гідною людиною, справжнім захисником України. Дуже важка втрата для сім'ї, нас – друзів, і взагалі для всієї України», - розповідає Олександр Возний, родич загиблого воїна.

У воїна залишилися старенька мати, дружина, син, донька та п'ятирічна онука. Йому назавжди залишиться 50…

В Анатолія Ліри алишилися старенька мати, дружина, син, донька та п'ятирічна онука. Фото: Городок.city

Читайте також: Дві громади Хмельниччини попрощалися з полеглими захисниками

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую