ye-logo.v1.2

Нова схема від шахраїв: почали писати від імені звільнених з полону українських захисників

Суспільство 563
У дописах на фейкових сторінках шахраї від імені військових обіцяють надати інформацію про тих, кого вони «бачили» у полоні
У дописах на фейкових сторінках шахраї від імені військових обіцяють надати інформацію про тих, кого вони «бачили» у полоні. Фото: Zelenskiy / Official

У профілях в соцмережах зловмисники можуть розміщувати фото та відео українських захисників з нещодавного обміну або відеоматеріали з інших подібних подій. Проте ціль одна – виманити гроші.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими застерігає про шахрайські схеми. Зловмисники для власної наживи використовують обмін полоненими, який відбувся 3 січня цьогоріч. Як йдеться у дописі відомства, у соцмережах почали з'являтися профілі нібито звільнених з полону оборонців. У дописах на фейкових сторінках шахраї від імені військових обіцяють надати інформацію про тих, кого вони «бачили» у полоні. У профілях можуть розміщувати фото та відео українських захисників з нещодавного обміну або відеоматеріали з інших подібних подій. Проте згодом шахраї під різними приводами починають просити гроші з родичів військовополонених.

У координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими закликають громадян не вірити невідомим людям у соцмережах, а звертатися тільки до офіційних державних ресурсів.

Читайте також: «Ваш родич у біді»: на Шепетівщині шахраї ошукали 76-річну пенсіонерку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую