ye-logo.v1.2

Дев'ятирічний син загиблого військового з Хмельниччини задонатив на іменний «дрон помсти»

Суспільство 1080
Іменний дрон Даниїл Оліщук придбав за власні гроші, які збирав собі на комп
Іменний дрон Даниїл Оліщук придбав за власні гроші, які збирав собі на комп'ютер. Фото: Суспільне. Рівне

Даниїл Оліщук разом із сім'єю приїхав до Рівного, аби придбати безпілотник на заколядовані та защедровані гроші.

Син загиблого на російсько-українській війні захисника Олександра Оліщука – 9-річний Даниїл – разом із матір'ю та молодшим братом приїхав до Рівного, аби задонатити на іменний дрон-камікадзе в пам'ять про полеглого на війні батька. Хлопець придбав безпілотник у межах збору на «дрони помсти». Про те, що у Рівному проходить збір грошей на купівлю дронів, родина Оліщуків із села Щиборовка дізналися через інтернет.

Як розповів Даниїл Олещук журналістам Суспільного, спочатку він мріяв купити комп'ютер, та коли дізнався про потребу дронів для військових — передумав. Тому і придбав дрон за 18 тисяч гривень на заколядовані та защедровані гроші .

Олександр Оліщук загинув 23 травня минулого року в бою поблизу Бахмуту. Дружина військового Карина розповіла журналістам Суспільного, що діти важко переживають загибель батька.

«Зірочку на небі бачить таку найяскравішу і каже: «Це мій тато там на небі». Ми йому сказали, що тато постійно біля нас. Він думає, що тато може бути метеликом або листочком. Саша був дуже добрим чоловіком і людиною, друзів у нього було дуже багато», - розповіла дружина загиблого захисника.

Читайте також: Мільйон на дрони зібрали волонтери з Хмельницького під час новорічних стрімів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую