ye-logo.v1.2

Школяр з Кам'янця-Подільського створив робота-розмінувальника, дешевшого за закордонні аналоги

Суспільство 4287
Хлопець розробляв проєкт, радячись зі своїм батьком-військовим
Хлопець розробляв проєкт, радячись зі своїм батьком-військовим. Фото: скриншот з відео/ Кам'янець-Подільська міськрада

Його робота посіла перше місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок.

Артур Панютін навчається в 5-ому класі Кам'янець-Подільського ліцею №5 й відвідує місцевий гурток «Робототехніки». У межах обласного конкурсу винахідників хлопець презентував модель робота-розмінувальника.

Цей проєкт посів у конкурсі перше місце, повідомили у Кам'янець-Подільській міськраді.

Робот-розмінувальник Артура Панютіна вирізняється тим, що створений ним «мозок» пристрою в рази дешевший від розробок європейських аналогів. Аби довести його дієвість, він створив модель пристрою повністю. За словами юного винахідника, цей робот може використовуватись для різних потреб. Наприклад, у розмінуванні на вільних територіях.

«До мене прийшла ідея така, тому що мій тато розмінувальник. Він мені показав відео, як американці роблять дуже дорогі роботи такого типу. А ми вирішили зробили дешеву таку версію. Моя ціль: дізнатися, як вони працюють і чи можу я зробити так, щоб вони були дешевшими у виробництві і мали високу ефективність», - ділиться хлопець.

Каже, поки розробка перебуває на другому етапі вдосконалення. У планах – зробити корпус конструкції металевим та обладнати колеса гусеничною системою.

Читайте також: У Хмельницькому провели благодійну дегустацію, щоб зібрати кошти на ЗСУ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую