ye-logo.v1.2

У Хмельницькому розпочався запис на продуктові набори малозабезпеченим: як зареєструватися

Суспільство 6354
Дохід таких людей, які хочуть отримати допомогу, має не перевищувати 2-х прожиткових мінімумів
Дохід таких людей, які хочуть отримати допомогу, має не перевищувати 2-х прожиткових мінімумів. Фото: пресслужби Хмельницької міської ради

Відтепер на отримання такої допомоги можна записатися не лише особисто, а й онлайн.

У Хмельницькому продовжують допомагати людям, які опинилися у складних життєвих обставинах через похилий вік та інвалідність. Цьогоріч знову запланували такій категорії громадян видавати продуктові набори.

Як повідомляють у пресслужбі Хмельницької міської ради, з 22 січня Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування розпочав запис на отримання продуктового набору у 2024 році.

«Допомогу у вигляді продуктового набору можуть отримати непрацюючі особи похилого віку та особи з інвалідністю, адреса місця проживання яких зареєстрована в місті Хмельницькому та селах Хмельницької територіальної громади», - зазначають в міській раді.

Дохід таких людей, які хочуть отримати допомогу, має не перевищувати 2-х прожиткових мінімумів. Поріг у 2024 році становить 4 тисячі 722 гривні.

Записатися на отримання продуктового набору можна кількома способами – особисто та онлайн:

- особисто в Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування за адресою вул. Перемоги 7А. З собою потрібно мати оригінал паспорта, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення, довідку про доходи (для осіб похилого віку та з інвалідністю до 65 років).

- онлайн за формою дистанційного запису за посиланням: https://forms.gle/ZnPyw19W8ph1qYjq9
або QR-кодом (при скануванні коду може висвічуватися реклама, яку треба пропустити та потрапити на форму для заповнення):

Читайте також: Родинам двох полеглих Героїв передали сертифікати на житло

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую