ye-logo.v1.2

Як вивести залишок коштів з поточного рахунку е-квитка – пояснили в «Електротрансі»

Суспільство 1245
До 31 січня радять звести до мінімуму баланс на е-квитках, щоб не проходити процедуру повернення коштів
До 31 січня радять звести до мінімуму баланс на е-квитках, щоб не проходити процедуру повернення коштів. Фото: з архіву редакції

Якщо не вдалось мінімізувати залишок коштів на поточному балансі, доведеться пройти процедуру повернення коштів.

З 1 лютого у Хмельницькому зміниться оператор електронного квитка. Як раніше писав сайт «Є», це передбачає ряд змін та нововведень. Серед них заміна валідаторів та обслуговування користувачів у новій системі. До 31 січня хмельничан закликали мінімізувати кошти на поточних рахунках е-квитка, оскільки новий оператор має свої платформи для поповнення е-квитків.

Якщо ж до 31 січня на балансі «гаманця» залишаться кошти, доведеться пройти процедуру повернення коштів, пояснили в «Електротрансі».

Для цього буде необхідно написати заяву про повернення коштів та додати до неї копію паспорта і копію РНОКПП (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)). Вказаний перелік документів можна буде надсилати ТОВ «ГЕРЦ» як в електронному, так і в паперовому варіантах.

В «Електротрансі» наголошують, що в електронному варіанті всі відскановані копії документів мають бути підписані електронним цифровим підписом (скорочено – ЕЦП). А у випадку надсилання пакета документів у паперовому варіанті кожна копія документа має бути завірена.

Читайте також: Захисникам потрібна зброя: прихожани храму з Нетішина закупили дрони для ЗСУ за кошти, зібрані під час коляди

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую