ye-logo.v1.2

Заміна валідаторів у хмельницьких тролейбусах: що варто знати

Суспільство 4038 1
Нові валідатори забезпечать можливість оплати електронним квитком, банківською карткою, а також телефоном
Нові валідатори забезпечать можливість оплати електронним квитком, банківською карткою, а також телефоном. Фото: КП "Електротранс"

Перехідний період триватиме близько місяця.

У зв'язку зі зміною оператора, який займається обслуговуванням електронних квитків, з 1 лютого у Хмельницькому робитимуть заміну старих валідаторів на нові. Як розповів сайту «Є» заступник міського голови Микола Ваврищук, на графік руху тролейбусів це не вплине, адже роботи зі встановлення нового обладнання проводитимуть ввечері і вночі.

За його словами, перехідний період триватиме близько місяця. Щодо оплати проїзду, то її можна буде здійснити за допомогою готівки і QR-кодів. Для пільгових категорій необхідно мати при собі електронний квиток.

«Валідуватися пільговим категоріям у лютому не потрібно. З першого березня валідування знову буде обов'язковим. Однак впродовж цього місяця для людей пільгових категорій треба мати при собі квиток, щоб можна було показати його у разі здійснення контролю в тролейбусах», - пояснює Микола Ваврищук.

Як писав сайт «Є» раніше, нові валідатори забезпечать можливість оплати електронним квитком, банківською карткою, а також телефоном.

Крім того, для оплати можна буде використовувати не тільки фізичну транспортну картку, а й віртуальну – для цього розроблять спеціальний мобільний додаток. У цьому додатку також буде міститися інформація про розклад транспорту та GPRS-навігація, яка дозволятиме відстежувати рух транспорту.

Читайте також: Як вивести залишок коштів з поточного рахунку е-квитка – пояснили в «Електротрансі»

Коментарі:

Крищук Микола 28.01.2024 11:24

Жадібність чиновників не знає меж.Дерибан бюджету міста як гулянка під час чуми.Відкати від тих обородок то святе.А приватні перевізники як їздили без обліку пасажиропотоку так і їздять.В Договорах про перевезення про то ні слова.Тож з пільгових категорій вони як дерли гроші так і деруть.Без належного, обєктивного обліку їм компенсували та компенсують нібито понесені ними витрати на перевезення пільгових категорій громадян з яких вони здирають готівку і нею розраховуються з нашими керманичами.Бо чим ще пояснити такий стан речей.І ця схема процвітає на очах у суспільства. Запитайте любого пільговика і вам це підтвердять.І влада про це знає бе усякого сумніву.Але пана Симчишина і його підручних то все влаштовує і міняти вони нічого не хочуть.Тільки створюють видимість таких намірів бо конкретики немає десятки років.Щеб пак.Тільки за девять місяців 2023 року компенсації перевізникам за фактично ненадану послугу по перевезеню пільгових категорій сягнули астрономічної суми у 12 млн. грн.Тільки одному пану Мішину відвалили 5 млн. грн. в автобусах якого пишуть "ПРИВАТНИЙ",викидають пільговиків, шахрайским сособом вимагають гроші за проїзд, мотивуючи тим що автобуси приватні.То про яку совість та порядність влади можно говорити.Вона давно сплелась у один клубок з відвертими злочинцями і спільно з ними грабують суспільство та бюджет міста.Замість конкретних дій по захисту законних прав громадян ,на числені скарги громадян підручні Симчишина пишуть вдмазки.Тож віз і нині там .Поле корупції ніхто не оре.Бо для чого, бо так владі вигідно,бо своя кишеня ближче до тіла..Питаєтся у правоохоронних органів:вам часом не повилазило?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую