ye-logo.v1.2

Громада на Кам'янеччині оголосила збір на «дрони помсти» за полеглих на війні земляків

Суспільство 1694
Збір символічно назвали «дронами помсти» за полеглих захисників
Збір символічно назвали «дронами помсти» за полеглих захисників. Фото: зі сторінки Гуківської тергромади

До збору долучився гурт «Лісапетний батальйон» та його лідерка Наталія Фаліон. Також на один дрон передала кошти мати загиблого захисника.

У Гуківській громаді, що на Кам'янеччині, оголосили збір на FРV-дрони, які передадуть українським військовим на фронт. Збір символічно назвали «дронами помсти» та поставили за мету зібрати коштів на 8 «бойових пташок» - за кожного з полеглих земляків з Гуківської громади, які загинули, боронячи Україну від російських окупантів.

Як розповів сайту «Є ye.ua» Петро Ільницький, голова Гуківської тергромади, заклик доєднатися до зборів на дрони вони отримали від благодійної організації «Збруч».

«А тоді у нас з'явилася ідея об'єднатися разом із сусідньою Скала-Подільською громадою з Тернопільщини та оголосити свого роду «збір помсти» за наших полеглих воїнів. Поставили за ціль зібрати кошти, щоб купити «бойових пташок» за кожного захисника з наших громад, які віддали життя за Україну, і передати їх тим, хто зараз боронить нас на передовій. Наразі війна вже забрала життя 8-х захисників з Гуківської громади - Мелимуки Сергія, Передерка Василя, Віталія Векліча, Валерія Люкманова, Юрія Черповецького, Богдана Собачинського, Аследдіна Худайкулова, Романа Романішена - та 16 - зі Скала-Подільської громади».

Тож, за словами Петра Ільницького, була ідея закупити 24 дрони.

«Ми кинули заклик на збір в соцмережах, почали доєднуватися люди, і ми зрозуміли, що акція виходить за межі того, що ми планували. Наразі ми бачимо, що вже зібрано коштів більше, ніж на 8 дронів. Тож вирішили – закупимо стільки, на скільки зберемо грошей. Вже зараз бачимо, що їх буде не менше 10-ти», - каже староста.

Додає, що збір триватиме ще орієнтовно тиждень. Наразі вже є домовленості з постачальниками «бойових пташок», і на початок наступного тижня дрони вже будуть готові до відправки.

«Вже маємо домовленості з підрозділами ЗСУ на різних напрямках фронту, яким ми доставимо ці дрони - в пам'ять про загиблих, але для захисту та потреб тих, хто зараз боронить країну…», - каже Петро Ільницький.

До збору на «дрони помсти» до гуківчан долучився гурт «Лісапетний батальйон» та його лідерка Наталія Фаліон. Вони вже передали 200 тисяч гривень на закупівлю техніки.

«Лісапетний батальйон» та Наталія Фаліон активно долучаються практично до всіх зборів, організованих у громаді.

Наразі вони проводять багато благодійних концертів в Україні та за кордоном. Лише нещодавно повернулися з Чехії, де відбувався благодійний тур. 400 тисяч гривень зібрали на потреби Збройних сил України. З них 200 тисяч підуть саме на дрони, ще на частину коштів вже закупили зарядні станції, які відправили нашим захисникам. А за решту закупляємо оптичний приціл для одного з наших захисників, який воює у штурмовій бригаді», - каже староста села.

Також, додає, на один дрон передала кошти мати загиблого захисника  Валерія Люкманова. 

Доєднатися до збору гуківчан на «дрони помсти» можна пожертвою на картку:

Картка ПриватБанк
4149 4993 7895 7201 Вікторія Януш (Музика)

Читайте також: Захисникам потрібна зброя: прихожани храму з Нетішина закупили дрони для ЗСУ за кошти, зібрані під час коляди

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую