ye-logo.v1.2

Погода на лютий: температура повітря буде близькою до норми

Суспільство 1190

Місяць розпочнеться відносно теплою погодою.

Попереду останній календарний місяць зими. Що ж принесе лютий? Сильних морозів, ймовірно, не буде, сніжитиме та навіть дощитиме, а нічні «мінуси» вдень можуть змінювати «плюси». Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині в лютому – детальніше на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, середня температура повітря в лютому передбачається на рівні 1,8 градусів морозу, що близько до норми. Місячна кількість опадів становитиме 35 міліметрів, що дорівнює нормі. В Україні ж середня місячна температура повітря передбачається від 4 градусів морозу до 2 градусів тепла.

Перші дні лютого будуть теплими. Особливо на вихідні – вдень прогнозують 5-8 градусів вище нуля. Але будуть і дощі. А ось вночі температура повітря коливатиметься від 1 градуса морозу до 1 градуса тепла. Також прогнозують сильні пориви вітру.

Вже з 5 лютого, за прогнозом на ресурсі «Meteoprog», трохи підморозить. Опади мають залишити межі Хмельниччини, а нічна та денна температури повітря будуть, здебільшого, із позначками «мінус». Вночі прогнозують 5-9 градусів морозу, а вдень 1-2 градуси нижче нуля.

Більше сонячних днів, ніж хмарних, прогнозують у другій декаді лютого. Вночі ж пануватимуть морози до 6 градусів, а вдень стовпчики термометрів коливатимуться в межах від 2 градусів, нижче нуля, до 2 градусів тепла.

А ось у другій половині місяця, попередньо, може прийти незначне потепління. Небо буде затягнуте хмарами, нічна температура повітря становитиме 1-4 градуси морозу, а денна – від 1 до 3 градусів вище нуля.

Читайте також: Хмельниччина перетнула епідемічний поріг за захворюваністю на ГРВІ та грип

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую