ye-logo.v1.2

Хмельниччина перетнула епідемічний поріг за захворюваністю на ГРВІ та грип

Здоров'я 1854
Минулого тижня зафіксованих випадків захворюванності на ГРВІ та грип було на 2,5 тисячі менше
Минулого тижня зафіксованих випадків захворюванності на ГРВІ та грип було на 2,5 тисячі менше. Фото: Pexels

Найбільше хворіють діти віком від 5 до 14 років та дорослі – від 30 до 64.

На Хмельниччині захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції перевищила епідемічний поріг. За тиждень кількість зафіксованих випадків перетнула поділку у 10 тисяч. Про це повідомив сайту «Є» головний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич.

«Захворюваність в області збільшилась на понад 36%, порівняно з минулими тижнями. Щоб надалі запобігти її поширенню, цю інформацію ми передаємо для місцевих органів самоврядування і виконкоми ухвалюють відповідні рішення. Ці рішення, зокрема, стосуються переведення шкіл на дистанційне навчання», - зазначив головний санітарний лікар Хмельницької області.

За його словами, показник захворюваності від загальної кількості населення наразі є незначним. Він складає 0,9 відсотка. «Але швидкими темпами вже два тижні йде ріст. Цього тижня цього зафіксовано понад 10 тисяч випадків. Це на 2,5 тисячі більше, ніж минулого», - додає Микола Габрикевич.

Найбільше хворіють діти від 5 до 14 років. Таких випадків в області зафіксували понад 3,5 тисячі. Ще майже 3,5 тисячі осіб, що захворіли,– у віковій групі від 30 до 64 років.

Нагадаємо, що рішення про впровадження протиепідемічних заходів у закладах освіти ухвалили у чотирьох громадах. Першими перейшли на дистанційну форму навчання у Нетішині, потім – у Славуті. Вчора, 29 січня, до них доєднались також Старокостянтинів та Ізяслав.

Читайте також: У нетішинській поліклініці з'явився рентген-апарат, який зводить до мінімуму шкоду від опромінення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую