ye-logo.v1.2

Обмін полонениними – додому повертаються двоє захисників із Хмельниччини

Суспільство 1362
Від початку повномасштабного вторгнення Україні вдалося повернути з російського полону 3035 громадян. Але ще, щонайменше, 8 тисяч українців й досі в полоні
Від початку повномасштабного вторгнення Україні вдалося повернути з російського полону 3035 громадян. Але ще, щонайменше, 8 тисяч українців й досі в полоні. Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Серед 207 звільнених українців із російського полону, є мешканці нашої області.

Вчора, 31 січня, Україна повернула з російського полону 207 захисників. І серед них є щонайменше двоє військових із Хмельниччини.

«Україна повернула з полону ще 207 захисників. З них 2 - з Хмельниччини. Це наші хлопці із Кам'янця-Подільського та Полонного. Разом з жителями громад чекаємо наших вдома! Разом до перемоги!», - повідомив перший заступник начальника Хмельницької військової адміністрації СергійТюрін.

«Серед врятованих військовослужбовців цього разу 95 представників Збройних Сил України, 56 нацгвардійців, 26 прикордонників, 29 воїнів Територіальної оборони та один представник Національної поліції України, - йдеться в повідомленні Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. - 180 Оборонців, які повертаються додому - з рядового та сержантського складу, ще 27 - українські офіцери. Щонайменше 36 з них мають поранення або серйозні хвороби. Найстаршому зі звільнених Оборонців вже виповнився 61 рік, а наймолодшому невдовзі буде 21. Серед звільнених військовослужбовців - захисники Маріуполя, Херсона, бійці з острова Зміїний, морпіхи та бойові медики».

Це вже 50-ий обмін полоненими з початку повномасштабного вторгнення росї в Україну. Крайній відбувся 3 січня цього року, коли додому повернули 230 Захисників та Захисниць.

Читайте також - Рідні продовжують чекати на їх визволення: репортаж з акції «Поверніть Героїв з полону» у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую