ye-logo.v1.2

У Красилові врятували чоловіка, який провалився під лід

Суспільство 594
Чоловік провалився під лід на місцевому ставку
Чоловік провалився під лід на місцевому ставку. Фото: скрін з відео

Фахівцям Служби порятунку, які прибули на виклик, вдалось витягти чоловіка на берег.

Учора, 10 лютого, у Красилові надзвичайники врятували чоловіка, який провалився під кригу. Про це повідомляють в пресслужбі Головного управління з Надзвичайних ситуацій.

Сталося це пообіді, близько 13-ї години на місцевому ставку. Рятувальникам повідомили, що на водоймі чоловік провалився під кригу та не може самостійно вибратись.

Фахівцям Служби порятунку, які прибули на виклик, вдалось витягти чоловіка з крижаного полону та передати медикам для подальшого огляду.

Обставини та причини події з'ясовуються.

Нагадаємо, аби вихід на лід не вартував вам життя, варто дотримуватися важливих правил:

• Виходити на кригу можна лище за стійкої морозної погоди, уникаючи підозрілих місць.
• Якщо лід білий, значить він товстий і старий – по ньому можна ходити. Якщо лід чорний - це означає, що він тонкий і небезпечний.
• Лід може бути тоншим неподалік стоку води, біля кущів чи очерету, на місцях вмерзлих у кригу предметів. Також зазвичай тонкий лід на ділянках, де струмки впадають в річку, б'ють ключі, де швидкий плин.
• Перевіряти міцність льоду можна палицею, але в жодному разі не ударом ноги. Якщо крига тріщить, негайно повертайтеся на берег. При цьому, не можна бігти. Потрібно відходити повільно, не відриваючи ноги від льоду.
• Безпечна зимова риболовля теж вимагає дотримання певних правил: не робіть поруч багато лунок, не групуйтеся на одному місці. Не можна риболовити дуже далеко від берега. З собою завжди треба мати міцну мотузку. Краще, щоб вона мала довжину 12-15 метрів. Також тримайте біля лунки дошку чи гілку.

Важливо: для однієї людини безпечним вважається лід, який має товщину не менше семи сантиметрів. Група людей може йти кригою, завтовшки не менше, ніж 15 сантиметрів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую