ye-logo.v1.2

У Хмельницькому й Антонінах провели в останню дорогу захисників

Суспільство 1649
Прощання з воїном Юрієм Саванчуком. 12 лютого 2024 рік
Прощання з воїном Юрієм Саванчуком. 12 лютого 2024 рік. Фото: Красилівська міська рада

До Небесного війська відійшли Олександр Безчасний і Юрій Саванчук...

Сьогодні, 12 лютого, у Хмельницькому попрощались з Героєм Олександром Безчасним. Серце захисника зупинилося 9 лютого, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Олександр Безчасний був військовим за фахом. Вважав це своїм покликанням ще з дитинства, пригадує сестра Героя Ганна Гусак: «Завжди надягав або кашкет, або ремінь військовий…Одягав і казав, що буде захищати свою країну».

Закінчивши школу прапорщиків, вступив до лав ЗСУ. Протягом тривалого часу служив у 19-ій ракетній бригаді «Свята Варвара». Після звільнення майстрував меблі та працював на будівництві. Коли почалася повномасштабна війна, знову повернувся у військо.

«У березні 2022 року Олександр був мобілізований. Він захищав Україну від ворога у Запорізькій, і у Донецькій області…Дуже мав багато планів на життя, мріяв побавити онуків, але не склалось…», - ділиться сестра Героя Ганна Гусак.

Поховали Олександра Безчасного на Алеї померлих Героїв у Раковому. У чоловіка залишилися двоє синів. Герою назавжди – 48...

Антонінська громада сьогодні провела в останню земну дорогу Героя Юрія Саванчука. Він загинув 7 лютого внаслідок ворожого мінометного обстрілу в районі населеного пункту Авдіївка, що на Донеччині. Про це повідомили у громаді.

Юрій Саванчук народився 12 травня 1992 року у селищі Антоніни. У війську був стрільцем-санітаром механізованого батальйону.

«Це була людина надзвичайно доброї душі, щирий, щедрий та працелюбний. Важко знайти слова втіхи й підтримки для рідних та друзів», - зазначили у громаді.

Юрію назавжди залишиться 31…

Олександр Безчасний загиблий

Олександрові Безчасному назавжди залишиться 31. Фото: Антонінська селищна рада

Читайте також: В Україні продовжили воєнний стан та загальну мобілізацію

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую