ye-logo.v1.2

Погода на вихідні – на Хмельниччині буде помірно тепло

Суспільство 813

У найближчі три доби – майже без опадів.

Екватор лютого позаду, попереду – наближення весни. І погода наче натякає на це. Адже поки лютих морозів немає. Принаймні, на Хмельниччині. Отож, яку погоду прогнозують у Хмельницькій області в наступні три доби – детальніше на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 16 лютого пануватимуть мінусові температурні показники. Буде від до 1 до 3 градусів морозу. Вдень повітря прогріється до 5-7 градусів тепла. П'ятниця буде хмарною, але з проясненнями, та без опадів.

У суботу синоптична ситуація майже не зміниться. Вночі 17 лютого дещо потепліє, адже, за даними ресурсу «Метеопост», прогнозують 1-2 градуси вище нуля. Вдень повітря прогріється до 8 градусів тепла. Ні дощів, ні снігу не повинно бути.

Водночас опади прогнозують в неділю вночі, коли температура повітря коливатиметься в межах 3-6 градусів з позначкою «плюс». Та вранці дощові хмари мають «розчинитися». Утім, в обідню пору короткочасний дощ, за даними ресурсу «Ventusky», можливий в центральній частині Хмельниччини. Щодо денної температури повітря, то 18 лютого вона становитиме від 2 до 7 градусів тепла.

Читайте також: На Хмельниччині збільшилась кількість госпіталізованих через респіраторні інфекції

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую