ye-logo.v1.2

На Хмельниччині збільшилась кількість госпіталізованих через респіраторні інфекції

Здоров'я 1263
В області виявили два нових підвиди штаму "Омікрон"
В області виявили два нових підвиди штаму "Омікрон". Фото: Moritz Frankenberg/dpa/picture-alliance

Захворюваність зростає у Кам'янець-Подільському і Хмельницькому районах.

 На Хмельниччині продовжують фіксувати високу захворюваність на респіраторні інфекції. За минулий тиждень виявили 11 тисяч 832 випадки ГРВІ та грипу. Це свідчить про перевищення епідемічного порогу на 51%, розповів під час брифінгу головний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич.

З його слів, наразі більше хворіють люди середнього та старшого віку. Поряд із тим як профілактичний захід у школах нині продовжено дистанційне навчання. Так нині в області навчається 88 закладів освіти, ще 85 – відновили навчання офлайн.

«Турбує той факт, що збільшилась кількість людей, які перебувають на стаціонарному лікуванні. На сьогодні маємо таких 437 осіб. Зменшення захворюваності відзначається у Шепетівському районі. Дещо зростає захворюваність у Кам'янець-Подільському районі і Хмельницькому районі», - зазначив Микола Габрикевич.

Натомість кількість випадків захворюваності на COVID-19 стала меншою, каже лікар. Кількість госпіталізованих навпаки – збільшилась: «25 відсотків осіб, у яких виявили COVID-19 перебувають на стаціонарному лікуванні, 9 осіб в реанімації. Найбільше зафіксованих випадків серед людей віком старше 65 років. Наразі маємо в області два нових підвиди штаму «Омікрон».

Микола Габрикевич прогнозує, що ситуація із захворюваністю протримається ще один-два тижні, після чого буде йти на спад. Водночас він наголошує на дотриманні профілактичних заходів: уникати перебування у закритих приміщеннях, де є велика кількість людей, носити маски та провітрювати кімнату кожні дві години. 

Вакцина від грипу та COVID-19 є у достатній кількості. Щоб зробити щеплення, потрібно звернутись до свого сімейного лікаря, підсумував медик.

Читайте також: Смертельний випадок від грипу зафіксували на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую