ye-logo.v1.2

У багатоповерхівках Хмельницького почали капітальний ремонт ліфтів

Суспільство 901
Ремонтні роботи стосуватимуться заміни окремих деталей підйомників
Ремонтні роботи стосуватимуться заміни окремих деталей підйомників. Фото: rpp1-lift.com.ua

До кінця року мають покращити технічний стан близько сотні підйомників.

У Хмельницькому планують провести експертне обстеження 97 ліфтів, ще 26 підйомників капітально відремонтують. На це з бюджету громади виділили 2 мільйона гривень. Ремонтні роботи вже розпочали, а закінчать – впродовж року, розповів сайту «Є ye.ua» заступник міського голови Василь Новачок.

«Власне ми робимо тільки ті ремонти, які безпосередньо ліфт потребує. Це стосується заміни окремих деталей вертикальних підйомників: двигунів, тягових канатів, лебідок тощо. Протягом року проводимо технічні обстеження ліфтів, щоб з'ясувати, чи потребує заміни деталей ліфт, якщо потребує, то яких саме деталей. Відповіді на це отримуємо у висновках експертиз. Згідно з експертизами, ми робимо проєктно-кошторисну документацію. За нею ми власне і реалізовуємо ці проєкти», – пояснив посадовець.

Так від початку року у Хмельницькому вже уклали договори та виконали капітальний ремонт 9 ліфтів в п'яти багатоквартирних будинках на:

  • вулиці Водопровідній, 45;
  • проспекті Миру, 60/4 (1, 2 під'їзди);
  • вулиці Панаса Мирного, 32/2 (1, 2 під'їзди);
  • вулиці Панаса Мирного, 32/3 (1, 2 під'їзди);
  • вулиці Панаса Мирного, 26/3 (1, 2 під'їзди).

Варто зазначити, що на балансі міста перебуває 1581 ліфт. Частина з підйомників старші 25 років. Однак, каже Василь Новачок, у місті систематично проводять роботу, аби ці ліфти були справними. Загалом цьогоріч планують відремотнувати 98 ліфтів, ще 186 – обстежити.

Читайте також:  Хмельницький зупинився у хвилині мовчання, аби вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую