ye-logo.v1.2

Врятував стареньку з вогню від уламків ракети: вчителю з Хмельниччини вручили подяку

Суспільство 875
За героїчний вчинок та врятоване життя пан Олег отримав Почесну грамоту Першого заступника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна
За героїчний вчинок та врятоване життя пан Олег отримав Почесну грамоту Першого заступника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна. Фото: Оксана Вжешневська

Всі залишились живі та здорові.

За героїчний вчинок та порятунок життя директор Ставницької філії I-II ступенів Меджибізького ліцею Олег Мазурков отримав почесну подяку від Хмельницької обласної військової адміністрації. Про це повідомила керівниця апарату адміністрації Оксана Вжешневська.

Чоловік витягнув із палаючого будинку 84-річну сусідку. Вогонь здійнявся під час чергової російської ракетної атаки 15 лютого. У крівлю хатини, де мешкала жінка, влучив один із уламків.

«Почалась пожежа. Тоді першим рятувати стареньку, яка перебувала у шоковому стані й не хотіла залишати свою оселю, прибіг Олег Мазурков. Не вагаючись, він кинувся у палаючий будинок. Витягав жінку через вікно. Такі люди як Олег Григорович своїми вчинками показують, що в умовах сьогодення від кожного з нас може залежати життя іншої людини», - зазначила посадовиця.

Як зазначив сам Олег Мазурков у коментарі Суспільному, старенька була в стані афекту й надто сильно вчепилась за ліжко. Відтак, довелося докласти зусиль, щоб вчасно її забрати і витягти з вогню. Жінку відразу доправили у лікарню. Нині, каже Оксана Вжешневська, всі живі та здорові. Зі слів селищного голови Олександра Ткача, громада допоможе відновити знищену вогнем хату жінки.

Читайте також: 10 років російсько-української війни – 10 років боротьби за українську Незалежність

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую