ye-logo.v1.2

У хмельницьких тролейбусах впроваджують систему відеоспостереження

Суспільство 915
У кожному тролейбусі буде по одній камері
У кожному тролейбусі буде по одній камері. Фото: Микола Ваврищук

Камери встановлять за кошти кошти нового оператора електронного квитка.

Хмельницькі тролейбуси обладнають камерами відеоспостережень. Нині встановили майже 70 одиниць відповідного устаткування.

Як розповів сайту «Є» заступник міського голови Хмельницького Микола Ваврищук, у кожному тролейбусі буде по одній камері. Цей крок – задля безпеки користувачів електротранспорту, а також для того, аби вберегти комунальне майно від пошкоджень.

«Мета – це безпека пасажирів. Також цей крок сприятиме зменшенню кількості випадків пошкодження комунального майна, валідаторів. Ну, і, звичайно, це дасть змогу розібратися краще, чи заплатила людина чи, ні. Але все ж першочергове – це зниження випадків, пов'язаних із негативним досвідом під час пасажироперевезень», – пояснив Микола Ваврищук.

Система відеоспостереження встановлюється за кошти нового оператора електронного квитка. Вона запрацює протягом березня поточного року. Саме за цей час планується завершити монтаж камер та здійснити налаштування. Водночас, додає посадовець, за цей час закінчать встановлення валідаторів.

«Понад 60 тролейбусів валідаторами ми вже облаштували. Незабаром будуть завершувати. До кінця лютого ми плануємо, що усі валідатори будуть встановлені. Після цього, за планами, тестовий період системи. Хочемо, аби воно побуло один місяць у такому форматі, щоб дати людям можливість ознайомитися з системою», – резюмував Микола Ваврищук.

Читайте також: Сергій Притула приїде в Хмельницький

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую