ye-logo.v1.2

«І буде весна»: у Хмельницькому відбулось спецпогашення нового поштового блоку марок

Суспільство 506
Тираж поштових марок - 250 тисяч примірників
Тираж поштових марок - 250 тисяч примірників. Фото: Хмельницька ОВА

Серія тиражем 250 примірників присвячена 10-річчю українського спротиву.

Вчора, 23 лютого, у Хмельницькому відбулася церемонія спецпогашення нової марки під назвою «І буде весна». Це поштовий випуск зі світлинами воєнного часу, яким Укрпошта вшановує героїчний спротив українського народу російським окупаційним військам у війні, що триває вже десять років, повідомили у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

На блоці зображено 4 фото. На першому з них - те, з чого розпочалася війна. Світлина показує захоплення кримського аеропорту «Бельбек» у 2014 році. Друге фото - «Кохання не спинити Харків», 2022 рік. Тут зображені медики-волонтери на весільній фотосесії у дворі зруйнованого російськими ракетами будинку в Харкові. На третій світлині «Світло переможе» зображений воїн у променях сонця на «Азовсталі». Це автопортрет, зроблений захисником Дмитром Козацьким у травні 2022 року під час героїчної оборони «Азовсталі». Ще одна - «Руки піхотинця», Бахмут, 2023 рік. Світлина зроблена за кількасот метрів від найгарячішої точки на той момент.

Варто зазначити, що відтворені на поштових марках фотографії здобули престижні нагороди: «Захоплення аеропорту «Бельбек» – перше місце в конкурсі Grand Press Photo 2014; «Світло переможе» та «Кохання не спинити» увійшли до переліку найкращих світлин 2022 року за версією газети The Guardian; знімок «Руки піхотинця» потрапив до добірки найкращих фотографій 2023 року за рейтингом журналу Time.

Тираж поштових марок - 250 тисяч примірників. Загальна вартість блоку - 90 гривень.

Марка І буде весна

Читайте також: У Хмельницькому театрі ляльок готуються до прем'єри «в'язаної вистави»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую