ye-logo.v1.2

Погода на тиждень – якими будуть останні дні календарної зими на Хмельниччині

Суспільство 703

Схоже, що весна вже розпочалася.

Цього тижня завершується лютий та починається березень. А відтак календарна зима передає естафету весні. Утім, синоптична ситуація цього тижня, як і попереднього, вже є швидше весняною, ніж зимовою. Адже морозів не прогнозують. Отож, яку погоду прогнозують у Хмельницькій області з 27 лютого по 3 березня – детальніше на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 27 лютого буде ще прохолодно, адже температура повітря коливатиметься в межах від 0 до 2 градусів тепла. Вдень повітря прогріється до 11-13 градусів. Вівторок має бути сонячним та без опадів.

У середу, 28 лютого, метеорологічна ситуація суттєво не зміниться. Вночі, за даними сайту «Метеопост», буде від 2 до 4 градусів вище нуля, а вдень, у середньому, прогнозують 9 градусів з позначкою «плюс». День та ніч будуть без опадів, але під ранок можливі сильні пориву вітру.

29 лютого нічна температура повітря становитиме від 1 до 3 градусів тепла, а денна від 10 до 12-ти. Четвер, як і попередні дні, має минути без опадів.

Перший день березня також буде з невеликою хмарністю та високими температурними показниками. Вночі прогнозують, у середньому, 5 градусів вище нуля, а вдень повітря прогріється до 10-12 градусів.

У суботу 2 березня ніч буде без опадів, а ось під ранок короткочасний дощ, за прогнозом ресурсу «Ventusky», можливий на Красилівщині та Старокостянтинівщині. Та вже до обіду дощові хмари мають залишити межі області. Щодо температурних показників, то вночі прогнозують 3-5 градуси тепла, а вдень до +11.

Неділя має бути безхмарною на сонячною. Вночі температура повітря становитиме 2-3 градуси вище нуля. Вдень прогнозують 9-12 градусів тепла.

Читайте також - Первоцвіти заборонено не лише продавати, а й зривати: які штрафи діють

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую