ye-logo.v1.2

На Хмельниччині родинам українських захисників з двох громад передали державні нагороди

Суспільство 841
Медалі та ордени передали родинам захисників
Медалі та ордени передали родинам захисників. Фото: пресслужби Хмельницької РВА

Вшанували Героїв Старосинявської та Меджибізької громад.

Сьогодні, 26 лютого, представники Хмельницької районної військової адміністрації передали високі державні нагороди родинам захисників з Меджибізької та Старосинявської громад. Як повідомили у пресслужбі відомства, високими державними нагородами було вшановано пам'ять шістьох полеглих військовослужбовців. Також медаллю «За військову службу Україні» був нагороджений військовослужбовець Ігор Васильович Шинкарук, який зараз перебуває на лікуванні, тож нагороду за сина отримала його мати.

Згідно з Указом президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців з Меджибізької громади:

молодшого сержанта Юрія Михайловича Житкомлінова. 59-річний захисник був родом із села Головчинці. Його життя обірвалося 30 грудня 2023 року поблизу Авдіївки.

солдата Сергія Сергійовича Маглича. 32-річний захисник був жителем Меджибожа. Героя не стало 16 травня 2023 року поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району, що на Донеччині.

Військовослужбовців Старосинявської громади:

солдата Ігоря Анатолійовича Ліщука. 31-річний захисник був родом із села Пилявка, виховувався у багатодітній сім'ї. З 2021 року і до дня мобілізації працював в Хмельницькому. У лавах ЗСУ був із жовтня 2022 року. Командир відділення Ігор Ліщук загинув 21 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Мар'їнка.

Солдата Сергія Миколайовича Коцупея. 34-річний захисник народився в селі Бабине, там закінчив загальноосвітню школу, після того проходив військову службу в ЗСУ. По закінченню служби в армії навчався в школі міліції, служив в органах внутрішніх справ. Після звільнення з служби працював в охоронному агентстві. Із 3 вересня 2022 року був мобілізований до Збройних сил України. На фронті був старшим навідником гранатометного відділення. Життя воїна обірвалося на Бахмутському напрямку 25 січня 2024 року.

Солдата Олександра Леонідовича Камінного. 34-річний захисник народився в селі Заставці. Із 24 червня 2022 року вступив до лав Збройних Сил України. На фронті служив солдатом, водієм 2-го відділення вогневого ураження. Захисник поліг 25 червня 2023 року під час виконання бойового завдання, отримавши поранення, несумісні з життям. У військового залишилися батьки, дружина, доньки. 

Нагрудним знаком «Золотий хрест» посмертно вшанували пам'ять полеглого на війні захисника солдата Ярослава Олександровича Гоя. 35 - річний захисник мешкав у Старій Синяві. До лав ЗСУ був призваний з кінця червня 2023 року. Загинув воїн 15 серпня 2023 року виконуючи бойове завдання під Бахмутом. У полеглого бійця залишилися дружина Інна, малолітні діти Софія, Валерія та Святослав.

«Кожна нагорода є свідченням самовідданої боротьби за свободу та незалежність України. Воїни з гідністю виконували свій обов'язок громадянина, захищаючи свою Батьківщину до останнього подиху. У наших серцях завжди житиме пам'ять про тих, хто загинув на полі бою заради гідного майбутнього українського народу» - слова співчуття родинам полеглих захисників висловив перший заступник начальника Хмельницької РВА Віктор Паламарчук.

Читайте також: За два роки через російські обстріли пошкоджено понад десяток бібліотек на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую