ye-logo.v1.2

Троє захисників з Хмельниччини загинули на фронті

Суспільство 6654
Співчуваємо рідним і близьким захисників..
Співчуваємо рідним і близьким захисників... Фото: з архіву

В області попрощаються з Іллею Обозюком, Олександром Камінним, Богданом Шкураном.

Хмельниччина продовжує отримувати трагічні звістки з фронту. На війні знову загинули захисники України з нашої області. Про загибель воїнів повідомляють у різних громадах.

Старокостянтинів втратив свого Героя. Як повідомляє Григорівська загальноосвітня школа Старокостянтинівської міської ради, під час виконання бойового завдання трагічно загинув їхній випускник Ілля Обозюк.

«Дуже боляче усвідомлювати, що молоде життя обірвалось у розквіті сил. Скільки доброго і світлого могло бути в нього попереду, та доля розпорядилась по-своєму. Ілля віддав життя, обороняючи Батьківщину. Але смерть не зможе зруйнувати те, що залишив після себе юнак – це добрі справи та світлу пам'ять», - зазначають у навчальному закладі.

Ілля Обозюк.

Старосинявська селищна рада повідомила про те, що у боях за Україну героїчно загинув 25 червня Камінний Олександр Леонідович. Життя воїна обірвалося на території населеного пункту Благодатне Донецької області.

«Олександр Камінний народився 26 грудня 1988 року в селі Заставці, Старосинявського району, де пройшло його дитинство. Закінчив Заставецьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів. Після школи навчався у Хмільницькому ліцеї №40, здобувши професійно-технічну освіту столяра. Працював за спеціальністю», - розповідають про воїна.
Із 24 червня минулого року вступив до лав Збройних Сил України. На фронті служив солдатом, водієм 2-го відділення вогневого ураження.

Захисник поліг під час виконання бойового завдання, отримавши поранення, несумісні з життям. У військового залишилися батьки, дружина, доньки.

Олександр Камінний.

Міський голова Полонного Франц Скримський написав про загибель солдата Шкурана Богдана Вікторовича. Чоловік 1991 року народження, був командиром штурмового відділення.

Загинув воїн 8 червня у Запорізькій області під час виконання бойових завдань.

Додамо, також на війні загинули захисники зі Шепетівщини та двоє воїнів з Кам’янеччини.

Богдан Шкуран.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую