ye-logo.v1.2

«Ну типовий Проскурів»: у Хмельницькому запрошують долучитися до екскурсії містом

Суспільство 1020
Хмельничан та гостей міста запрошують на екскурсію 2 березня
Хмельничан та гостей міста запрошують на екскурсію 2 березня. Фото: туристично-інформаційний центр

Дізнатися про життя та побут місцевих жителів того часу ви зможете під час відвідин екскурсійного маршруту під назвою «Ну типовий Проскурів».

Хмельницький туристично-інформаційний центр запрошує хмельничан і гостей міста пройтися екскурсійним маршрутом «Ну типовий Проскурів». Новий екскурсійний маршрут, який розповідає про життя, побут і дозвілля мешканців Хмельницького, спеціалісти Центру розробили та презентували наприкінці липня минулого року. Маршрут за цей час був доопрацьований, тому у вас буде можливість провести свій вихідний із користю, та дізнатися, чому, наприклад, Проскурів вважали містом готелів або про фурор від гасових ламп й недовіру до електрики місцевого населення.

«Є такі будівлі, що являються явними пам'ятками минувших часів та можуть формувати неповторне історичне обличчя населеного пункту з його самобутністю. Але цей самобутній образ у нас є завдяки населенню, яке творило тут свою власну історію й про неї потрібно повідати», - зазначають фахівці туристично-інформаційного центру

Тому всіх бажаючих запрошують у суботу, 2 березня, долучитися до цікавого екскурсійного маршруту. Збір групи заплановано на 14 годину поблизу Туристично-інформаційного центру за адресою вулиця Проскурівська, 40. Попередній запис за номером телефону - 067 837 57 34.

Читайте також: Жителів сільських громад Хмельниччини запрошують долучитися до соціального проєкту «Мій врожайний рік»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую