ye-logo.v1.2

На ремонт та обслуговування доріг на Хмельниччині планують витратити понад 800 мільйонів гривень

Суспільство 1622
Минулого року місцеві дороги обслуговував облавтодор
Минулого року місцеві дороги обслуговував облавтодор. Фото: ілюстративне km.ukravtodor.gov.ua

Таку суму запланували на роботи протягом двох років.

Державна установа “Служба місцевих доріг Хмельниччини” оголосила тендер на експлуатаційне утримання доріг вартістю 818 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Щодо “Служби місцевих доріг Хмельниччини”, то ця установа займається обслуговуванням та ремонтом місцевих доріг. Тобто до її відповідальності не належать дороги всередині населених пунктів, а також траси державного значення.

818 мільйонів гривень запланували на обслуговування доріг протягом двох років. Варто зазначити, що фінальна сума буде залежати від наявності бюджетних коштів. Для порівняння, у 2023 році установа уклала угоду на обслуговування місцевих доріг з дочірнім підприємством “Хмельницький облавтодор” на суму 355 мільйонів гривень, однак, протягом року угоду неодноразово переглядали та сума була зменшена до 250 мільйонів гривень.

У тендерній документації зазначено, що за ці гроші планується провести латання понад ста тисяч квадратних метрів доріг, чистку водовідвідних канав, прибирання сміття на узбіччях, вирізання дерев та кущів, ремонт мостів, заміну дорожніх знаків, нанесення розмітки, фарбування огорож, посипання піщано-соляною сумішшю у зимовий період, прибирання понад 8 тисяч автобусних зупинок.

Ремонт та заміна світлофорів у перелік робіт не входять.

Аукціон планують провести 8 березня.

Нагадаємо, що у 2023 році Державна установа “Служба місцевих доріг Хмельниччини” уклала угод на ремонт доріг в області на загальну понад 600 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую