ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися із двома полеглими на війні українськими захисниками

Суспільство 2073
Вічна пам
Вічна пам'ять та шана полеглим українським воїнам!.. Фото: скрін з відео МТРК "Місто"

Додому на щиті повернулися Леонід Гончарук і Олександр Король…

Сьогодні, 29 лютого, у Хмельницькому простилися з двома полеглими на російсько-українській війні захисниками. Додому з поля бою назавжди повернулися Леонід Гончарук і Олександр Король.

У Свято-Георгіївському храмі в останню путь проводжали Леоніда Гончарука. До повномасштабної війни чоловік майже 10 років працював на міському цегельному заводі. З початком повномасштабного вторгнення він пішов добровольцем на фронт. Воював у лавах Збройних сил України у складі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила.

«Він був веселуном та душею компанії: коло нього всім було комфортно. Був добрим, справжнім другом та товаришем і дуже відповідальним. Син дуже схожий на свого батька. Загинув він недалеко від Торецька, це, практично, Бахмутський напрямок і там завжди було гаряче. І, власне, бій, у якому загинув Леонід Гончарук, був досить запеклим», - розповідає про полеглого захисника його побратим Петро Курляк.

Внаслідок мінометного обстрілу 24 лютого 2024 року захисник загинув. Тепер йому навіки 51. У Леоніда Гончарука залишилися дружина та син, який також захищає Україну на передовій.

Попрощалися хмельничани і з Олександром Королем. Чоловік народився та виріс у Хмельницькому. Пройшов строкову службу та отримав звання молодшого сержанта.

«З перших днів, коли його призвали, ми дуже за нього переживали. Але він до нас казав, що все буде якнайкраще, що вони все відвоюють. Повістку він отримав у березні 2023: не відмовлявся, а одразу сказав, що повинен бути там. Він був дуже емоційною та позитивною людиною, таким був і коли приїжджав у відпустку на 10 днів. Був життєрадісним завжди», - розповідає журналістам телеканалу «Місто» про полеглого захисника його тітка Тамара Сологуб.

Олександр Король у лавах Збройних сил України тримав оборону на Запорізькому напрямку. Та 22 лютого цього року під час виконання бойового завдання він загинув – тепер йому назавжди лишиться 45 років. У воїна залишився батько, сестра та брат.

Читайте також: На Ізяславщині, в Старокостянтинові та Кам'янці-Подільському попрощалися з полеглими захисниками

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую