ye-logo.v1.2

Від хмельничан – Силам Оборони: передали чергові дрони

Суспільство 482
Хмельницький продовжує закуповувати необхідні дрони для Сил Оборони України, щоб ті знищували окупантів
Хмельницький продовжує закуповувати необхідні дрони для Сил Оборони України, щоб ті знищували окупантів. Фото: facebook.com/symchyshyn

За два місяці 2024 року з міського бюджету на допомогу захисникам та захисницям України спрямували кілька десятків мільйонів гривень.

Сили оборони отримали від Хмельницької громади ще 100 FPV-дронів. «Це майже 1,5 млн гривень з міського бюджету. Дякую ще раз і ще раз платникам податків», - повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

За його словами, місто працює по основних напрямках допомоги війську: пряме фінансування військових частин на їхні потреби, придбання за кошти бюджету дронів, квадрокоптерів, антидронових комплексів тощо.

«З початку 2024 року ми вже передали 1010 FPV-дронів різної копмлектації (7-ки, 10-ки і дрони з тепловізією) та 118 дороговартісних квадрокоптерів (матраци, 3Т і 4 аутели). У січні-лютому на придбання квадрокоптерів та FPV-дронів витратили вже майже 41 мільйон гривень. Ще на 20 мільйонів гривень техніка і обладнання вже майже готова до передачі військовим. Додатково виділили ще 60 мільйонів гривень і виділятимемо далі, щоби максимально допомагати Силам оборони», - написав Олександр Симчишин у фейсбуці.

Нагадаємо, 22 лютого на засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради, прийняли рішення про передачу майна військовим частинам на загальну суму понад 22 мільйони гривень. Надалі їх мають затвердити на сесії Хмельницької міської ради. А за результатами змін до програм додатково виділять на Сили Оборони України 177 мільйонів гривень.

Читайте також - «Аби допомогти врятуватись іншим»: мама Героя Євгена Чижука пожертвувала пів мільйона на авто і дрони

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую