ye-logo.v1.2

«Справжній воїн»: у Хмельницькому віддали шану загиблому воїну Олександру Янковському

Суспільство 1624
Олександру Янковську навіки 51 рік
Олександру Янковську навіки 51 рік. Фото: МТРК Місто

Спочив Герої на Алеї Слави, що в мікрорайоні Ракове.

Першого березня хмельничани провели в останню земну дорогу 51-річного захисника України Олекандра Янковського. 23 лютого він загинув у Херсонській області.

«Ми з Сашою працювали на ринку дуже довгий час, - згадує його колега Валентина. - Хороший був чуйний, добродушний. Він сам пішов добровольцем, 51 рік йому… і цих два роки він там прослужив. Приходив от після поранення. Трошки підлікувався в нас і знову пішов».

«Справжній воїн, справжній товариш, друг і гарна людина», - так у коментарі телеканалу «Місто» охарактеризував Олександра Антоновича його побратим Олександр Ващенко. Ще один побратим загиблого Героя – Олександр Попик, у коментарі «Суспільне Хмельницьке», розповів обставини загибелі хмельничанина: «Був артилерійський обстріл. Вийшло так, що на дорозі розірвалося, а він був неподалік і осколок прилетів у нього».

Як пригадує Олександр Попик, Олександр Янковський з перших днів повномасштабного вторгнення прийшов добровольцем у тероборону: «Постійно разом були і в Донецькій області, і у Харківській при звільнені, потім у Херсонській…».

Попрощалися з Олександром Янковським у Свято-Георгіївському храмі. Спочив наівки Герой на Алеї Слави, що на кладовищі в мікрорайоні Ракове.

Нагадаємо, вчора в Хмельницькому також попрощалися з Вадимом Бахурським. А в кількох громадах області в останню дорогу провели Сергія Мілігулу, Олександра Беспалого, Сергія Михальчука та Андрія Сидорчука.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую