ye-logo.v1.2

У Хмельницькому чоловік відсудив у росії грошову компенсацію за завдану йому моральну шкоду

Суспільство 1104
Хмельничанин стверджував, що у зв`язку зі збройною агресією російської федерації проти України зазнав душевних страждань і принижень, а також переніс стрес і побоювання за свою безпеку
Хмельничанин стверджував, що у зв`язку зі збройною агресією російської федерації проти України зазнав душевних страждань і принижень, а також переніс стрес і побоювання за свою безпеку. Фото: ілюстративне freepik.com

У позовній заяві хмельничанин скаржився на поганий сон через сирени повітряної тривоги та тривале перебування в укритті.

У серпні минулого року житель Хмельницького звернувся з позовом до суду, в якому просив стягнути з держави агресора на свою користь 1 мільйон 200 тисяч гривень моральної шкоди. Ця інформація знаходиться в реєстрі судових рішень.

Позивач вказав, що з моменту початку російської агресії у 2014 році, він став зазнавати постійного стресу та моральні страждання, проводячи тривалий час в укритті через повітряні тривоги. Також стверджував, що звук сирени та руйнівні ракетні удари вплинули на його сон. Проте у листопаді того ж року Хмельницький міськрайонний суд позов не підтримав.

Але чоловіка це не зупинило і він подав апеляцію. Хмельничанин стверджував, що у зв`язку зі збройною агресією російської федерації проти України зазнав душевних страждань і принижень, а також переніс стрес і побоювання за свою безпеку. Додатково були порушені його нормальні життєві зв`язки та погіршилися відносини з оточуючими людьми.

При другому розгляді справи суд врахував, що на території Хмельницької області та у місті зокрема не велись активні бойові дії. А позивач не надав суду доказів про завдання шкоди його майну внаслідок ворожих обстрілів чи доказів вимушеного виїзду з місця постійного проживання через бойові дії. Чоловік посилався лише на власні моральні страждання внаслідок стресу через постійні повітряні тривоги та необхідність перебувати тривалий час в укритті. Окрім того, за словами позивача, він докладав зусилля для організації свого життя та безпеки, втім, які саме – так і не назвав.

Колегія суддів Хмельницького міськрайонного суду вирішила частково задовольнити позов та стягнути з росії на користь хмельничанина 200 тисяч гривень, як компенсацію моральної шкоди, завданої військовою агресією проти України.

Читайте також: Хмельницькі нейрохірурги провели складну операцію

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую