ye-logo.v1.2

Хмельницькі нейрохірурги провели складну операцію

Здоров'я 1191
Хмельницькі нейрохірурги провели операцію пацієнту, який був госпіталізований із клінікою гострого мозкового інсульту
Хмельницькі нейрохірурги провели операцію пацієнту, який був госпіталізований із клінікою гострого мозкового інсульту . Фото: Хмельницька міська лікарня

У лікарні кажуть, що пацієнт почувається добре.

«Команда нейрохірургів виконала надскладне оперативне втручання для одного з наших пацієнтів, який був госпіталізований із клінікою гострого мозкового інсульту», - повідомили в Хмельницькій міській лікарні.

Після дообстеження, лікарі виявили аневризму передньої сполучної артерії (це патологія судин, при якій відбувається випинання стінки артерії), і прийняли рішення негайно провести операцію.

«Сучасне обладнання та новітні технології у поєднанні з професіоналізмом спеціалістів Хмельницької міської лікарні дають можливість виконати надскладні операції, вчасно та якісно надати медичну допомогу, врятувати життя та отримати якісну реабілітацію, - йдеться в повідомленні Хмельницької міської лікарні. - На даний момент пацієнт себе почуває добре та проходить заключний етап сучасної реабілітації на базі нашого закладу».

Медики закликають хмельничан не забувати піклуватися про своє здоров'я та вчасно звертатися до лікарів при виявленні будь-яких симптомів.

Читайте також: У Хмельницькій громаді оновлять будівлю амбулаторії за три мільйони гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую