ye-logo.v1.2

Погода на тиждень – трохи похолодає, але буде майже без опадів

Суспільство 667

Яку погоду прогнозують на Хмельниччині цього тижня.

«У період з 6 по 9 березня - похолодання, потім потепліє, потім, з 12 по 15 березня знову очікується похолодання, а далі все одно весна візьме своє, почне повсюди теплішати», - такий довгостроковий прогноз погоди в Україні написала синопткиня Наталка Діденко. А що ж на Хмельниччині? Сайт «Є ye.ua», проаналізувавши ряд ресурсів, сформував прогноз погоди в Хмельницькій області з 5 по 10 березня. І… похолоданню, схоже, бути.

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 5 березня буде від до 1 до 3 градусів тепла, а вдень – 9-11 градусів з позначкою «плюс». Без опадів.

А вже у середу прогнозуються похолодання. Вночі 6 березня температура повітря опуститься до одного градуса нижче нуля. Крім цього, можливі дощ та мокрий сніг. Вдень також прогнозують опади, а повітря прогріється до 4 градусів тепла.

Четвер має бути без опадів та з мінливою хмарністю. За прогнозом на ресурсі «Метеопост», вночі температура повітря коливатиметься в межах від 0 до 3 градусів тепла, а вдень – від 3 до 5 градусів з позначкою «плюс».

У п'ятницю, 8 березня, нічна температура повітря становитиме 1-2 градуси морози. Вдень, у середньому, буде 5 градусів тепла, а на півдні Хмельниччини - на градус тепліше.

Вже на вихідні ставатиме тепліше. Зокрема, в суботу вночі ще прогнозують 0 градусів на півночі області та +2 градуси в інших частинах Хмельниччині. А ось вдень повітря може прогрітися до 7-8 градусів тепла.

У неділю, 10 березня, за даними ресурсу «Ventusky», нічна температура повітря коливатиметься в межах від 1 градусу морозу до 1 градусу тепла. Вдень буде тепліше – прогнозують від 7 до 9 градусів з позначкою «плюс».

Читайте також: Фільм про хмельницьких рятувальників отримав відзнаку фестивалю «Cinema for Victory»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую