ye-logo.v1.2

«Хрестом доблесті» нагородили військовослужбовця Євгенія Лаврова з Летичівщини

Суспільство 1173
Євгеній Лавров продовжує боронити Україну від ворога
Євгеній Лавров продовжує боронити Україну від ворога. Фото: Летичівської селищної ради

З перших днів війни він боронить Україну від російських окупантів.

Захисник України з Летичівської громади Євгеній Лавров з села Бохни отримав відзнаку Міністерства оборони України. Як повідомляють в Летичівській селищній раді, за особливі заслуги та сумлінне виконання бойових завдань сапера Євгенія Лаврова нагородили медаллю Міністерства оборони України «Хрест доблесті».

«Євгеній Юрійович Лавров один із тих, хто за покликом небайдужого серця з перших днів війни пішов боронити нашу державу від ворога. Березень особливо знаменний в долі бійця. 7 березня 1992 року він народився, 15 березня 2022 року став на захист Вітчизни. І в березні отримав відзнаку», - розповідають в Летичівській селищній раді.

Додають, що Євгеній пройшовши бойовий вишкіл, одразу ж опинився на передовій.

«Разом із бойовими побратимами не дав ворогу прорватися і захопити столицю України, звільняв Київщину в складі легендарної окремої третьої танкової Залізної бригади. З 18 червня 2022 року воював на Харківщині, зокрема на Куп'янському напрямку. На власні очі бачив жахіття наслідків рашистської окупації слобожанського краю. Зараз продовжує перебувати в зоні активних бойових дій», - зазначають у громаді.

Читайте також: Балаклави, шапки, рукавички материнським дихають теплом

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую